Находжуся в модусі дитячої образи. Поїхала подружайка на тиждень за кордон до сина. Пообіцяла кинути "кружечок", як буде вже на місці (чекала в аепорті на посадку). Нова доба почалася, а "кружечка" все німа. Хоча казала, що там десь чотири чи п'ять годин летіти. Пишу: "Ну що ви там?" Через декілька годин відповіла, що снідають у пабі. І жодного більше повідомлення. А ось я кинула у наш робочо-пацючий чатик колаж із текстом для майбутньої новини для сторінки нашого закладу. Вона пише: "Привіт. Завтра виставити?" Бо вона адмін, а я "сірий кардинал", бо видалився із модераторів і задираю лапки, що не маю прав щось постити (не треба мені права качати, що я маю щось робити у відпустку, навіть за свій рахунок, коли нас постійно виганяли). Ну не коза? А я як їздив, так регулярно щось писав. Поставив їй на повідомлення "палець догори", най розцінює як погодження. =_= У-у-у, коза!