росіяни вдарили по історичній садибі Запорізького краю. Про це повідомила представниця пресслужби Національного заповідника «Хортиця» Ганна Головко.
Садиба Михайла Миклашевського розташована у с. Біленьке і зведена у 1853-1916 роках. Вона належала представникові українського козацько-старшинського роду.
У повідомленні йдеться, що це була єдина добре збережена садиба Запоріжжя. Вона служила освітнім закладом, де був збережений старовинний деревʼяний декор, гвинтові металеві сходи, веранди та інші елементи інтер’єру. (с)